| Gabytza2000 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cine stie! Pe browserul Safari nu merge sa scriu pe jocuri in flash, pe facebook sau in chat room-uri! Stiti cum se rezolva problema? Cel mai bun si mai rapid raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Alex11221122 a răspuns:

Pai,Safari nu este asa de bun pe Windows, doar pe Mac.Eu ti-as recomanda sa nu folosesti Safari pe Windows, si eu am patit ceva de genul asta, Ti-as recomanda Google Chrome sau Mozilla Firefox, sau alt browser in afara de Safari.Salutari!

2 răspunsuri:
| Gabytza2000 explică:

Pai este si o problema pentru ca pe google chrome ( l-am folosit si mai demult ) daca ma uit la un videoclip mai ales pe Youtube are fps mai mici de 30 chiar pana la 12 si nu intelegi nimic!

| sergiu100000000 a răspuns:

Pai nai incearca cu google.crom s-au mozila fareox s-au oprea funda?