| An0n1MwS a întrebat:

Sall tuturor love struck! Am o problema cu Facebook-ul. sad
Cand dau pe chat imi apar cei online, dar si cei offline.si nu pot sa dau in jos (bara). Please Help puppy dog eyes. cel mai folositor, rapid si clar raspuns primeste funda love struck

4 răspunsuri:
| Th33ldeRg0d a răspuns:

Vezi ca ai undeva in dreapta jos "hide sidebar"

| Levya a răspuns:

Oau,aceeasi problema o am si eu big grin

| An0n1MwS explică:

Mda.hai ca ma-ti lamurit rolling eyes. alcnv? straight face. Am 74 friends si folosesc Mozilla Firefox

| vreaumilka a răspuns:

Pai thinking in casuta aia de chat daca dai pe dreapta iti apare o bara acolo gri parcahappy, incearca k daca nu iti apare inseamna k e vreo problema sau nu ai multi prieteni.big grin