| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a întrebat:

deci am mai pus aceasta intrebare.si nimeni nu mi-a raspuns.va rog. din atatia utilizatori.trebuie macar 2.sa stie cum se rezolva problema meahstraight face
Deci!
Va rog mult sa ma ajutati...eu intram pe chat`uri foarte des.si vorbeam cu prieteni.intram pe xat chat si mi-am instalat sol editor... dar dupa aceea nu a mai mers chatu`l apoi l`am sters.am zis ca poate este de la programul ala. dar tot nu merge chatustraight face. deci cum sa fac?,,, imi arata pagina de la xat cu fereastra de chat dar este goala si la vizitatori, prieteni sau unde scriemi.este goala si nu ma lasa sa scriu sau sa vad cine e pe chat. Va rog sa ma ajutati! Urgent,
pentru ca am mai intalnit cazuri.care erau rezolvate in 5-6 saptamani.nu pot rezista atat.deja autrecut 2.multumesc! Funda!love struck

Răspuns Câştigător
| SoRandom21 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul si iti zic sigur ca o sa mearga

dar inainte de asta poti incerca sa iti instalezi un browser nou, sunt o multime
sau sa il reinstalezi pe cel vechi