| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu ceva timp in urma mi-am pus un status pe messenger
pot sa il inlocuiesc dar nu mai vreau sa am nici un status ...nu imi da voie sa il sterg...am incercat si cu
RUN-register- HKEY_CURRENT_USER\Software\Yahoo\Pager\profiles\"ID-ul de Yahoo pe care vrei sa stergi status messages"\Custom Msgs]
dar nu imi apare 'custom msgs"...am incercat sa reinstales messengerul dar in sadar de oriunde ma conectam tot imi aparea...va rog frumos sa ma ajutati crying

2 răspunsuri:
| star4all a răspuns:

Regedit : HKEY_CURRENT_USER\Software\Yahoo\Profiles

De aici stergi profilul cu totu' si o sa mearga ce vrei tu. Succeswinking

| ralukyta13 a răspuns:

Ms mersi mersi da nu'mi mergecrying
am incercat si asa da atunci cand m-am logat din nou pe id'ul de messenger, mi-a aparut din nou si statusul si profiles.da mersi frumos