| 알리나 a întrebat:

Va rog stiti un program de spart parole de yahoo messenger ca prietenul meu si-a pierdur parola numai din vina mea si acum e suparat pe mine...crying si avea foarte foarte multi prieteni in lista.

3 răspunsuri:
| trustbogdan a răspuns:

Singura modalitate e cu recover my password, iar daca nu mai stie datele care le-a introdus la crearea id-ului, papa ID, imi pare rau, dar nu prea are ce face

| GhostAlin a răspuns:

Exista asa ceva ?

| karolinutza a răspuns:

Nu este da poti da cand intri pe mess forget to pasword si poate reusesti bafta