| anonim_4396 a întrebat:

Vara asta mai precis in cateva zile voi pleca la tara pentru 1-2 luni de zile m-ar interesa sa stiu cum pot sa imi bag net in Rosiori de Vede orasul Merisani, daca se poate si cum fac?

2 răspunsuri:
| rossi46 a răspuns:

Pai in primul rand vezi daca exista internet in localitatea respectiva si iti faci si tu contract la furnizorul local. Daca nu, iti poti lua acel stick pentru internet portabil. Are o viteza mai mica intr-adevar insa este foarte util daca nu te intereseaza downloaduri. Trebuie sa te interesezi insa daca au acoperire in acea zona.

| ioana1704 a răspuns:

Iti iei un modem de la cosmote