| AdyP20 a întrebat:

Vodafone credit in avans. Am nevoie de 1-2 euro insa nu pot folosi serviciul asta. Imi spune ca numarul nu este eligibil, dar eu am numarul asta deja de 5 ani si am reincarcat cu mai mult de 50 de euro pana acum. Stie careva care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| zahy a răspuns:

Normal zice atunci cand cartela este noua si nu s-a facut nici'o incarcare. intra in legatura cu un operator te va lamuri mult mai repede decat pe TPU

1 răspuns:
| AgentulVIPPro a răspuns:

Am si eu aceeasi problema! trebuie sa iti incarci telefonul in fiecare luna ca sa poti beneficia de acest serviciu! funda!