| Andre a întrebat:

Voi ce ati alege dintre telefon [nokia e63. adica un fel de blackberry]. sau alte lucruri. gen... [ ex. haine, accesorii.].

De ce?

Multumesc; x

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Telefonul

| winchesters a răspuns:

Sunt nebuna dupa haine.
Deci mi-as lua zilnic haine daca s-ar putea.
Ca sa raspund la intrebarea ta.aleg hainele, accesoriile.

| Rush a răspuns:

Eu as alege o chitara electrica, depinde de bani daca esti cu muzica daca nu, gandeste-te bine si alegi tu mai misto e BlackBerry daca vrei telefon daca esti cu muzica, ca si mine ia o chitara sau ce te pasioneaza, funda te rog big grin

| IancuSilviu a răspuns:

Normal ca telefonul laughing

| AliceHappyGirl a răspuns:

Daca nu as avea un telefon mai nou, cu siguranta as alege telefonul. Insa daca as avea, as alege alte lucruri. Poate o excursie intr-un loc dragut happy

| IloveJustinBieber_6148 a răspuns:

Chiestia e ca eu fac cumparaturi zilnic si cumpar ce vreau adica din banii lui tata dar acum nu a sunt internata in spital si chiar daca as vrea nu pot ca de la injectiile astea ingrozitoare schiopatez crying si telefoane am vreo trei cu touch screem deci nu mai imi trebuie...cred ca am tot ce imitrebuie in afara de libertatea de a alege daca vreau sa stau aici sau nu si daca vreau sa fac injectii sau nu bine cred ca cei care ma cunosc stiu ca eu aleg ca nu vreau dar...

| Dya_2147 a răspuns:

Eu una, ambele laughing

| Corina_2584 a răspuns:

Ohh da.normal ca telefonul.acm vad ca acestea sunt la moda, si cele cu tuch. poate niste cercei sau niste blugi o sa ramana mereu la moda[ nu se stieelaughing] dar telefonul e mai cool.:d. este parerea mea.si cred ca daca te uiti mai bine prin sifonier ai niste haine si niste accesorii sa arati draguta.

| Xen0n a răspuns:

Pai, eu dupa mintea mea spun ca mai bine un telefon happy
Sper ce te-am ajutat
Cu Stima, Xenon

| HellenHellenHellen a răspuns:

Cred ca un telefon, adica, haine, am destule dupa parerea mea si nu stiu, sincer decat sa dai nu stiu cati bani p haine doar ca sa arati ca esti mai cool sau mai bogat mai bine iti ei un BlackBerry, care e un telefon totusi il poti folosi, e in trend si il poti tine mai multi ani, hainele iti vor ramane mici si mereu va aparea ce va nou, si in cazul telefoanelor e acelasi lucrur, dar.nu stiu sper ca te.am ajutat cat de cat