| Yrynella a întrebat:

Voi in ce credeti in evolutionism, sau in creationism? si daca da in una din ele atunci aduceti-mi argumente, sau linkuri cu video va rog . Cel mai bun raspuns, primeste cea mai mare funda! Ms anticipat!

1 răspuns:
| skittles130 a răspuns:

Eu cred ca am aparut prin evolutionism, deoarece, daca stai bine si te gandesti, nu poti aparea din senin, pe langa alte dovezi stintifice, plus ca daca este adevarat, de ce exista atatea variante, iar daca ar fi adevarat, dumnezeu ne-ar face pe toti sa credem in el...parerea mea