| Th3Unknown a întrebat:

Ce parere aveti despre Project Glass de la Google? cred ca ati auzit de ei. Vreau cat mai multe opinii, iar cel mai interesant raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Un pas firesc in evolutia gadgeturilor.
cu astia, o tableta gen surface sincronizata in cloud si un bmw i8 simti ca faci parte din secolul 21 laughing

| Vicentexes a răspuns:

Apoi ochelarii arata de dai-n bordura cu ochiu is functzia e o alta ocazie pentru omenire sa isi arate lenea fata de viata sa si de lume, p scurt numa bine