| NowForYou000 a întrebat:

Vor fi luna aceasta pe 15 zboruri U.K-Germania? Pe ce data pot găsi primul zbor? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ai luat avionul stai in carantina 14 zile, nu ajungi direct acasa fie ca te duci in GB sau RO te izoleaza, D face la fel

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intreaba la aeroporturile din UK. Vei sti mai sigur.

| Simpatic a răspuns:

Iar va duceti si veniti in tara cu acest virus, practic cei cu plecarile si venirile ati adus virusul acesta in tara!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Discuta asta cu guvernele germane si engleze

| JicaContra a răspuns:

Depinde cu ce zbori, daca zbori pe "scaunul" din spate pe o coada de matura...