| Sissy24032 a întrebat:

Vreau cat mai multe jigniri ca sa ma motiveze sa mai slabesc si sa nu mai mananc atatea dulciuri. Funda

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Voina si motivatie!
Gandeste-te ce greu iti gasesti haine pe masura ta!
Obosesti greu, nu te poti alatura prietenilor in iesirile cu rolele.
Dulciurile contin multe E-uri, total nesatoase.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca te jignim aici se gaseste unul si raporteaza si ni se blocheaza conturile. Nu ca ar fi o pierdere ca eu nu pun intrebari aici dar de plictiseala...

| Hieer a răspuns (pentru Salontanul):

laughing))))))))))))))))))

| Florentina9210 a răspuns:

O jignire nu te va ajuta sa faci ceva. Vointa si multa rabdare, peste noapte, nu se vad rezultatele!

| UnBroken2016 a răspuns:

Fa ce spune flori nu ce face ea. Nu are probleme sa insulte fata.

| pufulescu a răspuns:

Din alea cool?
Esti atat de grasa ca ai propriul cod postal.
Esti atat de grasa ca atunci cand porti tocuri dai de petrol.
Esti atat de grasa ca platesti impozite in 3 judete.
Esti atat de grasa incat tantarii din camera ta au facut diabet.
Esti atat de grasa incat iti faci selfieuri cu Google Earth.
Acum serios, renunta la sucuri si mancare proasta si apuca-te de sport. Fara miscare nu faci nimic cu nici o dieta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul tine de bunavointa ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei cat mai multa atentie

| heyitsmexd a răspuns:

Nu te pot motiva niste jigniri. Si nu poate sa te jigneasca cineva care nici macar nu te stie si nu te-a vazut. Lasa ca totul sa vina de la sine, si gaseste ambitia in niste poze motivationale, de exemplu. Schimbarea dietei presupune inceperea unui mod de viata sanatos, fiind un stil.