| FreelancerTony a întrebat:

Vreau sa achizitionez de la cineva din Vrancea un telefon mobil. Am comunicat cu respectiva persoana si am hotarat ca eu sa-i ofer un telefon mai slab + o diferenta de bani.

Problema este ca nu stiu cum putem face acest transfer, avand in vedere ca nu ne putem intalni pentru a face schimbul. Exista vreo firma de curierat care sa accepte pe langa ramburs si un alt colet, sau vreo alta modalitate de a trimite ca si ramburs atat banii cat si coletul?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cred ca merge cu Fan Curier.

| FreelancerTony explică:

Nu este suficient. Eu trebuie sa-i dau omului si un telefon si o suma de bani. Nu cred ca le pot trimite pe amandoua in ramburs.