| Fefe2009 a întrebat:

Vreau sa dau niste comenzi pe Aliexpress in suma de 100 de lei, dar pe card sunt vreo 2500, nu sa ma fraiereasca sau ceva si o sa-mi ia toti banii?

3 răspunsuri:
| Knu a răspuns:

Nu, stai linistit. Iti vor lua strict cat valoreaza comanda, sau echivalentul ei in lei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu asa functioneaza platile online, nu iti ia nimeni de pe card banii cat si cand are chef

| Violleta2022 a răspuns:

Aliexpress este f serios, nu mi s-a intamplat niciodata sa ia bani mai multi decat am aprobat eu, pentru tranzactia respectiva.