| Ioan489 a întrebat:

Vreau sa inchiriez un apartament, in general cam cat ar veni pe luna cel mai ieftin, sa zicem din Pitesti ( amenajat si neamenajat )? Dupa ce inchiriez o sa am cablu, internet incluse nu? Pot sa schimb furnizorii mai tarziu?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauti in internet si vezi ce gasesti printre oferte, particulari sa fie asa cu agentiile ai de platit mai multi bani. Unii au internet tras, altii nu si vine mobilat de obicei

suntserios
| suntserios a răspuns:

Imobiliare.ro, intri acolo vezi ce preturi sunt prin zona ta.