| devil2279 a întrebat:

Vreau sa mai cresc in inaltimeee! Am abia 1.71 si am 17 ani si 67 kg. Oare mai cresc, eu vreau sa ajung macar la 1.80 pentru ca am nevoie de asta. Ma mai pot inalta de acum inainte? Daca da, cum?

6 răspunsuri:
| SirGilbert a răspuns:

Pare absurd, dar daca stai intinsa tinandu-te de o bara fara sa atingi pamantul, cresti.
Fa asta cat de des!

| thegame12 a răspuns:

Dormi minim 8 ore pe noapte si eventual cand ai timp mai dormi si putin dupa amiaza si alearga daca vrei sa cresti, stai intins de o bara fara sa atingi pamantul, intinde-te bine dimineata cand te trezesti si mananca.

Răspuns utilizator avertizat
| thegame12 a răspuns (pentru devil2279):

Daa...mai depinde si de genetic, succes

| destiny90 a răspuns:

Perioada de crestere naturala se inchee undeva dupa 20 de ani, nu cred ca e cazul sa disperi!

| AdonisLibra a răspuns:

In somn cresti cel mai repede...Cel putin eu am pofta de somn si asa stiu ca cel mai mult cresi in somn big grin am 1.85