| Kirro a întrebat:

Vreau sa-mi iau lentile de contact si totusi cred ca ochelarii ar fi mai buni... ce spuneti?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce crezi ca majoritatea oamenilor care lucreaza in optica poarta ochelari si nu lentile?! Depinde foarte mult si de problema pe care o ai.

| alex15ccc a răspuns:

Depinde, ambele au avantaje si dezavantaje... cel mai bine vorbeste cu cineva care a avut.

| Mihaela2914 a răspuns:

Ochelari ar fi cu siguranță cea mai bună alegere. Ochelari îi poți ține un timp îndelungat pe când lentilele le poți ține o anumită durată de timp ...asta e părerea mea dar acum depinde de tine să te gândești foarte bine ce este mai bun pentru tine

| Mihaela2914 a răspuns:

Ochelari îi poți ține o perioadă îndelungată de timp pe când lentilele le poți ține o anumită durată de timp ...acum este alegerea ta, gândeștete foarte bine înainte de a lua o deciziei