| 2dor4 a întrebat:

Vreau sa-mi recomandati si mie, va rog un antivirus bun(am windows 7 ultimate 64bits) DAU FUNDA MARE!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca dispui de bani iti poti cumpara unul dintre Kaspersky, BitDefender, Avira Premium, Eset Nod32, etc.
Daca nu dispui de bani iti recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 6 free (Avira 2011 free ori AVG 2011 free), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale. Succes şi numai bine!

7 răspunsuri:
| AyLLin a răspuns:

Foloseste ESET NOD32(NORTON ANTIVIRUS) antivirus 4 eu il folosesc si e foarte bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Microsoft Security Essentials. Complet gratuit. Fara nicio serie, crack, activare, etc.

| Florin199221 a răspuns:

Uite aici testul international al antivirusilor http://www.av-comparatives.org/......eb2011.pdf
dar eu iti recomand Avast! pentru ca e gratis si are rezultate foarte bune

| TheAndrew1987 a răspuns:

Eu am to windows 7 64 bit si folosesc Avira AntiVir si merge foarte bine nu am problemehappy funda?

| PuFFuLiKi_7860 a răspuns:

Iti recomand Kaspersky

| sergiurullz a răspuns:

Si eu am acelasi sistem de operare si folosesc avira este un antivirus bun si nu cere multe de la Pc. Il folosesc de peste un an si nu am nici o problema.