| bozdimen a întrebat:

Vreau sa urmez un curs seo si promovare web.
Ma puteti ajuta cu un curs online gratuit de unde sa pot invata.

5 răspunsuri:
| ElaIliesi a răspuns:

Poti castiga un ghid gratuit la concursul de pe cursuri SEO: http://www.cursuri-seo.ro/2012/11/un-de-cursuri-seo-concurs.html

| evelin33 a răspuns:

O solutie mai buna cred ca ar fi sa incepi sa citesti si sa discuti tu cu oameni din domeniu. pentru lectura iti recomand http://fozo.ro/blog/ insa intra pe retelele de socializare pe grupurile de SEO. Au intalniri periodice si inveti o gramada de lucruri de la oameni cu experienta reala. Si sunt gratuite.

| AlexandruDan1996 a răspuns:

Intra pe seopedia gaesti acolo tot ce vrei. pssadseo se invata in anii poate ca o sa vina critici sa spuna ca nu e asa dar aia care stiu seo asta o sa iti zica) SEO in inseamna doar alegerea cuvintelor cehie. Cand alegi un cuvant sunt mai multi factorii care te influenteaza alegerea lui. ex: cautarii lunare, concurenta...etc

| Florentin_6875 a răspuns:

Nu prea ai ce sa inceti asa, chiar daca sunt lucruri simple, la baza sunt informatii grele pe care nu el ofera nimeni gratuit, asta pentru seo. iar la promovarea web, adica inscrierea in directoare nu ai ce curs sa urmezi aii iti trebuie doar rabdare si putere de munca pentru ca trebuei sa stai sa inscri un site in cate directoare iti cere clientu de exemplu 250. Cel mai important pentru ambele lucruri sunt cuvintele cheie citeste cat mai multe pe google despre cuvintele cheie pentru ca daca le alegi cat mai bine vei avea trafic mai mult. Succes!

| Pavel_Razvan_1976 a răspuns:

Salut.
Aici e un curs SEO complet - Sper sa te ajute, daca mai esti interesat.
https://www.scoaladeblogging.ro/curs-seo/