| Sonyaaynos a întrebat:

Vreau si eu niste nume de carti horror care v-au placut in mod deosebit! Multumesc! fundita

4 răspunsuri:
| Maddiex3 a răspuns:

Cele mai horror sunt : "Christine" de Stephan King, "Jocul lui Gerald" tot de Stephan King şi de John Saul sunt: "Coşmarul", "Se arată furia oarbă","Întuneric", "Vlastarul minţii", "Somnambulii" şi "Proiect divin".

| Devii a răspuns:

Buna!
Uite cateva titluri:
-Nascuta la miezul noptii
-Altfel de ingeri
-Salem's lot
-Colectionarul de degete
-Misterul mortii din strada Jubilee
-Alice in tara nebunilor
-Vantul demonilor
-Zero
-Cutia cu fantome
-Omul cu briciul
-Bulevardul banchizelor
-Moartea cu melon
-Noaptea lupului
-Dansul mortii
-Pistolarul

Sper ca te-am ajutat.
Funda? puppy dog eyes

| Sonyaaynos explică (pentru Devii):

De unde le pot cumpara? link:d

| Devii a răspuns:

Le poti lua de pe www.libris.ro sau www.elefant.ro, dar nu sunt sigura daca sunt toate cartile pe care ti le-am enumerat. :)