| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

Vreau si eu niste preturi de petarde de un foc(20 bucati si 60 bucati,nu conteaza marca), de 3 focuri(100 bucati) si niste artifici (circomblituri).

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti s-a facut de vreo amenda grasă?

| Violleta2022 a răspuns:

Petardele sunt interzise prin lege pe teritoriul Romaniei, iar cei care le poseda sau le folosesc, sunt pasibili de puscarie, de la 1 la3 ani!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vezi că te ia politia daca folosesti petardele.Sunt interzise.

| Ronaldo_Messi_2001 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am zis ca ma intereseaza preturile nu ca iau acum

| Qwwww a răspuns:

1 foc-5 lei
3 focuri-25 lei
Circoblitz-35 lei setu

| Ronaldo_Messi_2001 explică (pentru Qwwww):

1 foc 5 lei what?

| Qwwww a răspuns (pentru Ronaldo_Messi_2001):

5 lei, la ăia din piețe pe net e 2 lei pachetul.

| Ponio25 a răspuns:

Salut! Petarde poti gasi cu 5 lei (1foc) in piete dar sunt ilegale (nu sunt avizate) iar cu 3 focuri sunt 15-20 lei maxim (sau mai puti) iar artificiile sunt cam 25-30 lei