| katalinu26 a întrebat:

Vreau si eu un videoclip in rezolutie 4k de unde pot downloada unul?

1 răspuns:
| LoQSkrYpt a răspuns:

Nu se gaseste asa ceva si daca sar gasi nu le poti lua decat cu bani si sunt foarte mari de ex 1 min din acest video sunt cam 2GB si de aceaa nu il recomand +ca nu merge pe un PC foarte bun nu merge nici pe Ios Mac pe care il am eu.....si oricum nu vei gasi. daca gasesti imi zici si mie ca si eu sunt interesat de unul (FUNCTIONAL)