| VivySample a întrebat:

Vreau statusurie de mess frumoase. Ofer fundă! happy

6 răspunsuri:
| eueueueueudoareu a răspuns:

Viata e simpla..nu trebuie decat sa-i dai play si sa astepti la finish
- Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea..Nu lasa lumea sa-ti schimbe zambetul.
-Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i
schimbi pe ceilalti.

Daca pozele ar vorbi... ce crezi ca ar spune avatarul meu?

Invata si din greselile altora, nu vei avea timp sa le faci tu pe toate.

Nu poti schimba trecutul, dar iti poti nenoroci un prezent linistit ingrijorandu-te despre viitor.

Iti dau tie calitatile ca sa elimini defectele Oricum vietii nu`i poti opri efectele Nu poti plati pe nimeni sa simta regretele in locu tau Fa-ti regulile tale si joaca jocul tau

Ar trebui sa inveti sa apreciezi ce ai langa tine, Ar trebui sa ma respecti, stii bine.Nu vreau sa te oblig sa stai langa mine.Dar daca tot o faci, fa-ma sa ma simt bine!
FUNDA?

| ionelairimescu a răspuns:

Iubirea e un cantec ce toti il canta des, dar nu la toti el are acelasi inteles
Picioarele tale sunt obosite? Pt ca ai alergat prin mintea mea toata ziua
Dupa ce te casatoresti, vei afla ce e fericirea. Numai ca va fi prea tarziu.
Femeile sunt ca medaliile olimpice : trebuie sa lupti pentru ele, apoi iti atirna de gat o viata intreaga.
Politicienii sunt ca pampersii: trebuie schimbati cat mai des din aceleasi motive
Nu te speria! Sunt la spital! Mi-au gasit ceva la inima. Fii fara grija, operatia nu a reusit. Nu te-au putut scoate din inima mea caci acolo vei ramane mereu! mai multe gasesti aici! http://statusuri.yahooplus.ro/