| mariusxxd a întrebat:

Vreau un program de mouse sa arate alfel daca se poate

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Dai copy la tot link-ul (nu doar ce se vede cu albastru) si pasteaza-l in browser.
http://browse.deviantart.com/?+q=mouse+cursor#/d27r96v

4 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Te referi la iconitele ce le afiseaza mausul in diferite situatii pe ecran?

| SuicideSilence a răspuns:

Http://browse.deviantart.com/? q=mouse+cursor
dai download la ce iti place. dezarhivezi continutul (pentru windows 7) in C -> windows -> cursors
apoi mergi in control panel -> mouse -> pointers -> click pe " normal select" browse si dai calea spre fisoerul normal select din folderul pe care tocmai l-ai extras acolo. asa procedezi cu toate

| mariusxxd explică (pentru SuicideSilence):

Nu gasesc nimic din ce mi-ai dat da-mi direct downlowad si primesti funda big grin

| SuicideSilence a răspuns (pentru mariusxxd):

Dai copy la tot link-ul (nu doar ce se vede cu albastru) si pasteaza-l in browser.
http://browse.deviantart.com/?+q=mouse+cursor#/d27r96v

| mariusxxd explică:

Nu gasesc nimic acolo unde mi-ai dat tu straight face