| Kampion a întrebat:

A inceput sa imi faca draci sampul, cand vreau sa ma joc + ascult melodie se blocheaza, apasa pe tasta win pana iesi din joc. Mentionez ca intram cu melodie fara nicio problema + 300 playeri pe server. Ce are laptopul meu?

2 răspunsuri:
| Andra_Andruta_1990 a răspuns:

Depinda ce memorie ai, daca memorie mica nu are cum sa mearga cu melodiile incearca sa intri fara melodii si pe un server cu mai putini playeri
maxim 100 playeri

| Kampion explică (pentru Andra_Andruta_1990):

Ce nu intelegi intram cu 300 de playeri, si acum nici cu 13 nu e in stare. Trebuie update la placa video? e Intel HD Graphics