| lem0nadeftw a întrebat:

Acum 2 zile mi-am facut windows 7 si nu imi merge metin2 dar pe xp imi mergea scrie ceva de 3D graphic.va rog foarte mult sa ma ajutati, dau funda, mersi!

Răspuns Câştigător
| FireKing a răspuns:

Windowsul 7 nu are tot cei trebuie e mai mult pentru net si eu am avut aceeasi problema daca vrei sati mearga instaleaza-ti iar xp-ul. Funda? plzzzz

4 răspunsuri:
| BinLaden a răspuns:

Pe windows 7 nu merge doar pe xp dar ar trebui ce va programe du-te la cine va care se procepe
da-mi funda

| Jeryko a răspuns:

Man ai palca video mica pentru windows 7 instaleaza iar xp si o sati mearga si eu am patit succeswinking funda? plisss

| lem0nadeftw explică:

Gata mi-am schimbat windowsu ca am ibm si nu suporta window7 +ca ia jumatate din capacitate l-am pus pe windows xp din noubig grin

| ILIUTZASSASSIN23 a răspuns:

Iti sugerez ceva: downloadeaza game accelerator
apoi vei gasi ceva cu,, advanced options... iar apoi sa dai pe diagnose direct x configuracion api vei da la display si la 3 d vei da enable sper ca-ti va merge mie mi-a mers