| Tirlescu_Andrei_1997 a întrebat:

Acum 3 zile mi-am cumparat un Allview x1 soul si vreau sa spun ca imi sacadeaza in jocuri ca: Asphalt, GT Racing 2. GT racing l-am instalat dupa ce am dat restart telefonului la parametri din fabrica si fara nici o aplicatie care sa-l "solicite". Am vb cu cei de la Allview si mi-au spus ca nu e vina lor ca unele jocuri nu sunt compatibile cu acest telefon. (WTF?) La altii cum le merg? Va rog sa ma lamuriti laughing
PS: Pe FB, Google, filme, etc merge super bine, doar in jocuri face fite. E cumva de la versiunea android?

4 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Este prea performant jocul pentru telefonul ala lol

| Tirlescu_Andrei_1997 explică (pentru TechGuyTpu):

Si dc la real racing 3 si gt racing 2 spune: "Aceasta aplicatie este compatibila cu dispozitivul dvs"?

| TechGuyTpu a răspuns (pentru Tirlescu_Andrei_1997):

Merge pe dispozitv, asta nu inseamna ca o sa mearga 30 fps...

| Tirlescu_Andrei_1997 explică (pentru TechGuyTpu):

Gata. Mi-am luat Asphalt 8 airborn si merge fluent, rupe tati