| Bogdan549 a întrebat:

Pareri despre un Allview x2 soul pro. Se merita daca l-as lua pentru jocuri care cer mai mult (Asphalt 8, Real Racing 3 etc)?

Răspuns Câştigător
| Bogdan549 explică (pentru DimLight):

@DimLight ce ai vrea sa spui prin chestia asta? Eu ti-am cerut o parere nu s-a-mi dai link de la mobil.

| DimLight a răspuns (pentru Bogdan549):

Pai citeste comentariile oamenilor care si-au luat acel telefon. la pretul ala mi-as lua un s4 nou sau s5 sh. iar daca vrei sa-l iei in special pentru jocuri mai bine iti iei un phablet note 4 sau ceva asemanator.