| Loadout a întrebat:

Salut, Am si eu o intrebare pentru utilizatori de Telefoane cu Android. Recent mi-am cumparat un Vodafone Smart 3 Android 4.1.1 si mi-am instalat Asphalt 8: airbone, Imi merge pe High Sacadat si mai da crash, pe low da doar crash si pe Verry Low nu prea sacadeaza doar ca rare ori cand incep o cursa imi sacadeaza foarte rau si ma scoate din joc. Intrebarea mea ar fi cum as putea sa il fac sa nu mai faca asa, am un coleg care are acelasi telefon ca si mine si lui nu ii face din astea, Tin sa mai spun ca am 2 GB in stocarea interna a telefonului iar jocul este instalat pe un card de memori de 32 GB.
Multumesc. Funda

Răspuns Câştigător
| bogboy101 a răspuns:

Fai un rot la tel siinstaleaza chainfire 3d alta varianta nu ai.sau un advance memory pentru ram. funda?

| Loadout explică (pentru bogboy101):

Din moment ce doar tu mi-ai raspuns o sa iti dau funda. acum o sa trebuiasca sa ma uit cum sa il rootez si ce se poate intampla daca ii dau root. Totusi multumesc pentru raspuns.

1 răspuns: