| Anonimul3315 a întrebat:

Ajutati-ma va rog frumos. Am o problema. Cand ma uit in task manager tot vad un program numit Thanatop care imi ocupa 50% din procesor si imi fac griji. Daca il inchid se deschide la loc. Si daca dau open file location imi arata un program numit Adobe care daca il sterg apare la loc. Va rog ajutati-ma. Pe internet nu scrie nimic.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DEBIFEAZA TOT in afara de ESET apoi click pe Apply -> OK -> restart computer.

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Adobe si mai ce...scrie? Care e locatia fisierului? Spune-mi toata calea.

| Anonimul3315 explică (pentru neluL):

Atat scrie. Adobe, Se afla in %appdata% --> roaming. Doar Adobe scrie atata. Si daca il sterg apare iar.

| neluL a răspuns (pentru Anonimul3315):

Intra in Start ->run-> msconfig ->aici da click pe tabul Startup. Spune-mi ce programe ai bifate acolo.

| Anonimul3315 explică (pentru neluL):

Yahoo messanger, java etc. si pe undeva pe la sfarsit apare si acel Thanatop.

| neluL a răspuns (pentru Anonimul3315):

Fara etc! Spune toate programele! In principiu trebuiesc debifate toate in afara de antivirus si gadgeturi daca ai pe desktop!

| Anonimul3315 explică (pentru neluL):

AMDDrivers, ASCTray, Clownfish for skype, ESET GUI, Hmachi Clien Application, Java, Java(TM) update scheduler, Logitech Webcam Softoware, Microsoft Office 2010, PowerISO Virtual Drive Manager, QuickTime Task, rjwzmzis (2), Steam client Bootstrapper, Thanatop(2), usft_ext.exe, Yahoo messanger.

| Anonimul3315 explică (pentru neluL):

A mers! Multumesc frumos! Fundita big grin!

| neluL a răspuns (pentru Anonimul3315):

Cu placere! wave bye, bye

| neluL a răspuns (pentru Anonimul3315):

DEBIFEAZA TOT in afara de ESET apoi click pe Apply -> OK -> restart computer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instalează programul ăsta. Cu el o să faci curat prin ferma de viruși. :D http://download.cnet.com/......04572.html