| oSilviu a întrebat:

Ajutor! Stiti si voi ca a fost problema cu zapezile au ramas oamenii fara curent da.Ok sa trecem la problema, am problema cu PC-ul se stinge intr-una, s-a luat curentul intr-o seara de la viscolul asta. au fost probleme la panoul de curent si cand a venit curentul inapoi am dat drumul la pc sa ma joc si de atunci sa stinge intr-una la jocuri. ajutati-ma va rog. nu stiu ce sa ii fac. O fii de la cooler,pasta de la procesor, temperatura, priza proasta? ..Inainte nu imi facea asa. Dau fundabig grin Va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Samoila_Cristi_1982 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie este de la pasta de la procesor

| oSilviu explică (pentru Samoila_Cristi_1982):

Am mai avut odata problema asta... si tot cu pasta am rezolvat-o. o sa cumpar o pasta si o sa incerc happy

4 răspunsuri:
| VXX a răspuns:

Sursa e goodbye probabil sau verifica de unde e alimentat PC.

| HSM a răspuns:

Dupa ce imi zici tu, sigur este de la sursa, care s-a stricat si acuma numai duce atata.Incearca sa o schimbi nu e scumpa deloc.

| oSilviu explică (pentru HSM):

Daca ma joc metin sau jocuri mai simple nu are nimic. tine o gramada