| AdyLupul a întrebat:

AJUTOR VA ROG! Am vrut sa joc WARFRAME pentru ca e suuuper! Dar din pacate l-am descarcat intru in el se incarca si dupa imi apare cateva secunde ecran albastru si zice ceva de memory nu stiu cum cv cu 0x0000002 error..scrie mult dar nu am timp sa citesc k dispare si se restarteaza laptopul! Of si chiar imi placea jocu crying..Laptopul are 4Gb RAM placa video Intel 1gb 320hdd space 2.0 ...SA FIE CUMVA DE LA FAPTUL K NU LAM MAI REINSTALAT WINDOWSUL DE MULT SI TRB REINSTALAT IAR? Incerc sa il bag si pe pc maine..kre zic eu e mai slab..are 3.0gh procesor 512 video 1Gb ram..DE LA CE SA FIE SI CE SA FAC OAMENI BUNI!? Chiar vreau sa mearga Warframe e demential.P.S eroarea o da si la EuroTruckSim2..cam cele mai bune jocuri instalate pe laptop pana azi..de mine.DAU FUNDA!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara un ventilator de pus sub laptop si nu-l mai tine in brate.
Eventual il aspiri.
Daca tot face scoti ramul si il pui la loc.