| Kolors a întrebat:

Am ajuns la o misiune in Gta san andreas in care sunt intr-un elicopter dar mai ciudat si trebuie sa iau niste butoaie de jos si sa le arunc pe niste tancuri. Vreau sa stiu cum distrug celalalt elicopter ca am aruncat si butoaie pe el dar nimic.Si mai este o masina mica de curse,ce sa fac cu ea? Dau funda, ps: intrebarea este pentru cei ce joaca sau au jucat jocul.

2 răspunsuri:
| LoLiPoP101 a răspuns:

... spune-mi numele misunii si iti explic eu ce trebuie sa faci

Răspuns utilizator avertizat