| racaru1987 a întrebat:

Am bluetooth pe laptop dar nu stiu dc nu merge cum fac sa mearga leptopul doar ce l-am cumparat

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Pai poate e dezactivat ar trebui sa ai un buton care sa il porneasca/opreasca la mine e f7 daca vrei sa trimiti ceva pe un tel de ex trebuie sa adaugi mai intai dispozitivul asta o face el automat doar daca nu ai telefonul sau ce ai tu acolo dat sa fie vizibil numai pentru dispozitive imperecheate probabil asta e cauza. sau poate nu ai instalat driverele cum trebuie

3 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Ce legatura are faptul ca nu merge laptopul cu faptul ca ai bluetooth pe el?

| racaru1987 explică (pentru Bobby711):

Scuze ma refeream ca el e nou dar nu stiu dc nu merge bluetooth-ul

| racaru1987 explică (pentru Bobby711):

Ai funda... da sa stii ca nu rausesc... sad

| Bobby711 a răspuns (pentru racaru1987):

Pai poate e dezactivat ar trebui sa ai un buton care sa il porneasca/opreasca la mine e f7 daca vrei sa trimiti ceva pe un tel de ex trebuie sa adaugi mai intai dispozitivul asta o face el automat doar daca nu ai telefonul sau ce ai tu acolo dat sa fie vizibil numai pentru dispozitive imperecheate probabil asta e cauza. sau poate nu ai instalat driverele cum trebuie