| D4ny3l4 a întrebat:

Nu imi mai merge leptopul nu stiu ce sa faccrying

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Ce sintome are, nu se mai aprinde nu mai intra windowsul... daca erai din valcea veneam si vedeam ce e

| Cherisheverything a răspuns:

Poti sa dai mai multe detalii? Nu se porneeste, se blocheaza? Ce laptop ai?

| icsulescu a răspuns:

Da-ne niste detalii si poate te va ajuta cineva. Cum nu merge? Nu se aprinde deloc? Sau ce?

| BuggsBunny a răspuns:

Nu porneste deloc? Ai putea avea probleme cu ramii daca nu porneste deloc in schimb daca porneste si nu se vede nimic. poate ai probleme cu placa video/sau cu ecranul tongue. Dul la un reparator de laptp-uri tongue

| Spawny24 a răspuns:

Du-l la reparat?

| UnZambetTeRog a răspuns:

Du`l la reparatwinking

| D4ny3l4 explică:

Pai totul s.a intamplat cand am vrut sa deschid un joc si acolo iti arata programele cu care se deschid si am schimbat programul pentru toate, acum pot sa il fac sa deschid messu si sa intru pe internet pentru ca am reusit sa deslusesc cv insa celelelalte programe nu mai merg ...nu cred ca o sa mai reusesc sa il refacsad

| Cristinutzy a răspuns:

Pai dul la reparat. sau reinstaleaza windowsul...