| tudyrudarel a întrebat:

Am cumparat de curind un sistem audio (bara audio + subufar),are bluetooth si as vrea sa conectez sistemul la laptop prin bluetooth dar nu stiu cum se face,am incercat toata ziua dar nu merge nu am instalat bluetooth la laptop,am incercat sa-l instalez dar nu merge, ori trebuie facute anumite setari pe care eu nu le stiu sa le fac,(telefonul l-am conectat la sistem prin bluetooth si merge) ce bluetooth drebuie sa descarc sa pot sa-l instalez pe laptop(am laptop TOSHIBA SATELLITE C855-1GF si am instalat windows7) ce este de facut?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai te-ai intrebat daca laptopul ala are bluetooth? Poti sa te mai chinui inca o saptamana! Google nu musca!

| tudyrudarel explică (pentru K0sti):

Pai nu are, am scris asta si am zis ca am incercat sa instalez bluetooth dar nu merge, cred ca nu stiu ce tip., trebuie sa descarc, am facut comanda de adaptor usb bluetooth sa vad daca merge asa