| Ana_Sbingu_1996 a întrebat:

Am,buna...Mi-am instalat recent Sims 3 si m-am jucat ceva timp fara sa am probleme.Intr-o zi am intrat si mi-am creat un joc nau iar cand sa creez un sims ramne pe acel loadingscreen si nu se mai opreste din incarcat.Mda.Mi-am stters toti simsii pe care i-am creat pana acum si tot asa face. Spersa ma puteti ajuta.

3 răspunsuri:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Ar trebui sa fi forte atenta in ce oras crezi noul joc. Unele sunt exagerat me mari si pur si simplu jocul nu face fata pe calculatoarele obisnuite.Verifica setarile sa nu fie prea mari. Daca ai facut deja asta mi-ar placea sa stiu daca ai jocul pe origin.Cautama pe skype daca nu reusestisi in 20 de minute gasesc o rezolvare: gammaster7571

| Ana_Sbingu_1996 explică (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Da,am jocul pe Origin...

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru Ana_Sbingu_1996):

Poti solicita suport si probabil vei primi un raspuns.