| MrDude a întrebat:

Am cumparat world of warcraft catacysm de la altex si nu stiu cum sa il activez am product keyul acela si nu stiu unde trebuie sa il bag acum am trial version ila free dar am si keyul m cumparat jocul prima raspuns bun are funda.

2 răspunsuri:
| xDenysx a răspuns:

Deci 1 te loghezi la WoW(pe site) 2 Dai sus acolo unde scrie Account 3 Iti arata undeva ADD a game Key sper ca ti-am fost de ajutor.

| MrDude explică (pentru xDenysx):

De fapt nu merge keyul trebuie sa ai wow four chest sa mearga cataclysm