| SickkSus a întrebat:

Am descarcat sims 3 High End Loft Stuff de pe net, si a mers apoi ca sa nu mai caut folderul si asa l-am pus pe dextop.Si imi apare eroarea aceea cu " No game disc found! Please insert The Sims 3 High End Loft Stuff game disc b efore proceeding. "

Răspuns Câştigător
| kristi22 a răspuns:

AAA, Da-i click dreapta pe fisierul. exe si dai shortcut, dupa care ia-l si du-l pe desktop ( nu tot folderul )

4 răspunsuri:
| kristi22 a răspuns:

Iti trebuie un crack pentru a functiona stuff-ul

| SickkSus explică (pentru kristi22):

Da, a mers, dar de cand l-am pus pe dextop, nu mai mergelaughing

| SickkSus explică (pentru kristi22):

Da a mers, dar de cand l-am pus pe dextop nu mai mergelaughing)

| kristi22 a răspuns (pentru SickkSus):

AAA, Da-i click dreapta pe fisierul. exe si dai shortcut, dupa care ia-l si du-l pe desktop ( nu tot folderul )

| didragasimi a răspuns:

Trebuie sa dai click dreapta send to si desktop ca daca il iei asa cu maouse nu merge incearca si merge plz funda