| fuckName a întrebat:

Am incercat sa postez niste emoticoane la o postare a unei paginii pe facebook... in fine. iar facebookul mi-a dat o eroare. De atunci nu mai pot posta nimic pe nici o pagina : Blocked from Adding Content
You are trying to post content on Facebook that was marked as abusive. Please fill out this form if you think this content was blocked in error. - Ce ar trebui sa fac? Am mai trimis mesaj la ei si nu s-a rezolvat nimic.

1 răspuns:
| MihaiGe a răspuns:

Trebuie sa astepti, asa am patit si eu...nu ai ce fac, facebook-ul nu te baga in seama, decat la probleme majore nu aceasta.