| XxXNotForKiidsXxX a întrebat:

Hey TPUhappy! Am o intrebare legata de facebook.De 2 zile nu mai pot sa postez comentarii la pag. de facebook imi da:
You have been temporarily blocked from performing this action.If you think you`re seeing this be mistake, please let us know.
Daca apas pe "let us know" imi apare un fel de formular
O sa scriu tothappy
Blocking for adding content
You are trying to post content on FaceBook that was marked as abusive.Please fill out this from if you think this content was blocked in error. Dupa care imi apar niste casute pe care sa le completez.
What did you try to post?
Aici este un spatiu de completare
If you were blocked while trying to share a link, copy and paste the entire URL here
Spatiu de completare
Please explain why you think this was an error
Spatiu de completare

De ce nu pot sa mai postez comm-uri?

Scuzati categoria
Funda!

Răspuns Câştigător
| xRebecaaa a răspuns:

Bună Cristina!
Așa am pățit și eu, nu mai pot să dau comentarii la poze, etc. până pe 24 mai.
Pentru că am dat prea multe comentarii și like-uri.
Deci. nici tu nu vei putea da comentarii sau like-uri. depinde!
Până peste 1-2 săptămâni nu vei putea.
Asta pentru că ai dat prea multe comentarii la pagini din alea. sau poze de-ale prietenilor :*!
Kisses!

5 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Cum a zis Cosmina sau se poate ca unele comentarii să fii fost raportate/marcate ca spam şi vei fi o perioadă blocată.

| MrCarrots a răspuns:

Nu, cosminuttsa, nu e de aia. Mi s-a intamplat si mie. Acea fereastra iti apare pentru ca unle raspunsuri ale tale au fost marcate ca Spam. Sfat: comentariile spam sunt si alea de la pozele "@M va lua un"...sau daca ai pus un comentariu, l-ai sters, ai mai pus unul, l-ai sters, ai mai pus altul, l-ai sters, la aceeasi poza. Iar "pedeapsa este sa nu mai poti comenta.

| greenandu a răspuns:

Trebuie sa astepti. incearca din zi in zi poate merge.

| xRebecaaa a răspuns (pentru greenandu):

Daca incearca din zi in zi, n-o sa-i mearga degrabawinking.