| 32oana32 a întrebat:

Cum sa scap de eroarea asta de la facebook?
"Acţiune blocată. Momentan nu mai ai permisiunea de a efectua această acţiune.În cazul în care crezi că vezi asta din greşeală, te rugăm anunţă-ne."
Adica cand m-au blocat tot ce am facut a fost sa copiez mai multe simboluri si sa le pun intr-un comentariu. crying Si acum nu mai pot sa scriu comentarii si daca apas pe anunta-ne imi apare asa:
Blocked from Adding Content
You are trying to post content on Facebook that was marked as abusive. Please fill out this form if you think this content was blocked in error. What did you try to post? If you were blocked while trying to share a link, copy and paste the entire URL here. Please explain why you think this was an error.
Le-am mai completat dar nu m-au deblocat.
VA TOG, AJUTATI-MA! crying

Răspuns Câştigător
| user5493 a răspuns:

E o blocare temporara.ti se va debloca.asa blocheaza ei cateodata, cate ceva, exemplu sa adaugi prieteni, etc.multumesc pentru fundita

| 32oana32 explică (pentru user5493):

Si cam cat dureaza pana ma deblocheaza?

| user5493 a răspuns (pentru 32oana32):

Pai in general blocarile dureaza de la 7-31 zile..nu t-au zis? trebuiau sa-ti zica. funda?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e eroare, esti doar blocat pentru ca te au considerat spammer. trebuia sa ti se spuna si perioada

| abhorrer a răspuns:

Intra la adresa de mai jos si vezi pana la ce data esti blocat https://www.facebook.com/support/