| sincara1 a întrebat:

Am instalat jocul primit de la scoala : Sa invatam religie si altfel si l-am instalat si am bagat seria dar apoi mi-a cerut un cod trimis prin e-mail. Lam bagat si pe acela fix cum trebuie si era corect codul dar cand sa dau activare imi zicea sa verific datele codului! si am mai incercat inca de 7 ori si tot la fel!
poate avea ceva pentru ca : jocul mi-a mers pe pc dar mai demult inainte sa instalez din nou windowsu! poate e ceva din cauza asta? funda!

7 răspunsuri:
| xToxicGirlx a răspuns:

Si eu am sidiul.Pe plicul unde era iti scrie un cod.Il scrii acolo. Daca ai facut asta atunci trebuie. sa completezi.Iti da 4sau3 dreptunghiuri libere scrii codu de pe mail.Mie mi-a mers cateva zile l-am dezinstalat dar dupaceea nu o mai mers.Ori nu scrii bine codu ori are cv sidiul.Bafta!

| sincara1 explică (pentru xToxicGirlx):

Am focut asta din-nainte si nu a mers! crying crying

| sincara1 explică (pentru xToxicGirlx):

Da nu stii de unde pot downloada Tedi si vehicolul timpului! sau da-mi un site. funda!

| Nastia a răspuns:

Codul merge doar o data.asta incerc si eu sa fac, sa-l instalez din nou ca mi-am schimbat windowsul si s-a sters.

| Gaspar_Irina_1982 a răspuns:

Imi spune cineva codul de activare de la jocul de religie. va rog!

| Gaspar_Irina_1982 a răspuns:

Va rog, imi spune cineva serialul dvd? nu mai am plicul

| Andrada_Dragan_1977 a răspuns:

Chiar si eu as vrea sa instalez acest joc dar nu stiu cum, puteti sa-mi spuneti?