| FFabi17 a întrebat:

Am instalat Sims 2 si cand dau pe el zice Please insert corect CD-ROM /Cn stie sa imi zica cum sa il fac dar cu power iso. FUNDA

3 răspunsuri:
| Angelo_5170 a răspuns:

Nu e ma cu crack, trebuie sa bage CD in calculator sau arhiva iso cu Virtual DAEMON Manager V4. 06HE funda

| Cezaridkidk a răspuns:

Ia id meu de mes si iti spun eu cum ok? id meu este cezzar. 2000!

| RAOULY a răspuns:

Pai trebuie sa bagi crack-ulhappy deschide jocul cu power iso...intra in my computer dai click dreapta pe joc/open... si trebuie sa gasesti un fisierhappy pe nume crackbig grin