| Adrian848 a întrebat:

Am nevoie de ajutor cine stie cum sa faci sa-ti mearga pc-ul mai repede dar sa nu mearga greu.Nu vreau raspunsuri sa intru in run...Am spatiu de 45% in C iar in D 89! Va rog ajutoor...Programe sau idei! Dau Funda

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Un antiviru bun, bun si care iti ofera protectie 100% e kaspersky dar nu varianta de 30 de zile.

7 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Pai i-ati un alt pc, daca nu vrei raspunsuri sa intri in "run", crezi ca un program iti poate aduce performanta? i-ati gandu' nu exista asa ceva. si care exista sunt programe originale si nu le gasesti decat daca le cumperi.intelegi?

| Adrian848 explică (pentru tteo92):

Nu, nu imi iau altu e din 2008 si e very bun dar cred ca am virusi sau...

| tteo92 a răspuns (pentru Adrian848):

Pai Instaleaza windows si formateaza toate HDD care le ai in pc. asa nu o sa mai mearga greu. Vezi sa sunt cd/dvd de 4.7 Gb, iti iei cateva din alea, pui tot ce ai important pe cd-uri sau pe un stick ceva, daca ai... si dupa instalare windows scanezi cd-urile cu un anti-virus bun si pe copiezi napoi in pc si asta e tot.

| vladsoare a răspuns:

Poti sa ai si 1% spatiu gol ca nu are impact direct asupra performantei PC-ului.
Problema e ca a "obosit" si el. Mai incearca o devirusare.

| Adrian848 explică (pentru vladsoare):

Frate zi un antivirus care sa fie 100% bun!

| tteo92 a răspuns (pentru Adrian848):

Un antiviru bun, bun si care iti ofera protectie 100% e kaspersky dar nu varianta de 30 de zile.

| Adrian848 explică:

Va rog ajjjutoor!

| Adrian848 explică:

Nu! Am zis program sau idei!