| Masteruuuz a întrebat:

Am o fosta iubita care in momentul de fata, vorbeste cu alt baiat doar pentru a ma face pe mine gelos. Eu odata am tinut foarte mult la ea dar, acum, 1 zi 2 dupa ce ne despartim nu simt nimic pentru ea, dar dupa o iubesc mai mult ca niciodata. De data asta nu mai vreau sa ma impac cu ea, dar eu parca nu suport sa nu fie langa mine, Cum as putea sa o uit? thinking

Răspuns Câştigător
| Rainbowrainbow a răspuns:

Daca vrei cu adevarat sa o uiti, incearca sa nu te mai gandesti la ea ..mai sunt si alte fete poate chiar la fel de dragute. thinking