| HeyPisy a întrebat:

Am o intrebare legata de GTA4 (Grand Theft Auto 4)...
Dupa cate stiu, poti sa intri pe sitturi specializate care tin de GTA4 ( ex : www.gtainside.com ), i-ar apoi sa intri la categoria "Cars" si sa downloadezi o masina, de ex : dai click pe "Audi", unde sa zicem, sunt 66 de modele ( unele modele se mai si repeta ) pe care le poti downloada, si iti alegi un model, sa zicem "R8", i-ar apoi dai "DOWNLOAD". Se downloadeaza foarte repede ( in jur de cateva sec. ), i-ar apoi, cand intru in GTA4 nu stiu unde e masina care am downloadat-o...
Imi puteti spune va rog frumos ce trebuie sa fac ca sa apara masina in joc, si sa o conduc etc...
Dau

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Iti trebuie gta 4 mod installer.ca si la san andreas!
il iei de aici :
http://www.thegtaplace.com/news/20960/4-mod-installer-v0-1-released/