| Alex_3707 a întrebat:

Am o intrebare sa zicem ca vr sa imi fac un sv privat de metin2 si am auzit ca daca il tin pe pc meu sa joic eu nu platesc da daca il dau cuiva si intram amandoi pe el trebuie sa platesc ceva?

Răspuns Câştigător
| AlexandraDaria2015 a răspuns:

Nu ai cum sa platesti ceva, deoarece sunt programe speciale pentru asa ceva.stiu multe persoane care si-au facut servere de metin si nu platesc nimic. oricum trebuie lucrat mult la ele.in fine... vroiam sa-ti zic ca n-are cum sa platesti tu, din moment ce ti-l creezi singur(sau cu prietenii). funda?