| compcris00 a întrebat:

Funda.Sa zicem ca vreau sa imi fac propria mea pagina web spre exemplu "jocuribune.ro".Eu trebuie sa platesc cuiva pentru acest lucru, nu? Sau e absolut grtuit?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa platesti hostingul si sa cumperi domeniu.

exista si varianta gratis sa folosesti un hosting gratuit dar limitat si un subdomeniu in loc de domeniu.

Si avand n vedere ca ai pus intrebarea asta trebuie sa mai dai bani si cuiva sa iti faca si administreze site ul

| TheDarkCristi a răspuns:

Clar trebuie sa plătești.Tu platesti pe luna sau pe an banii de Host.