| sTeFaNvL a întrebat:

Am o placa video integrata si un dedicate pe ce integrata nu mi se vede monitorul cand aprind pc iar pe cea dedicata merge dc please helppppppppp

4 răspunsuri:
| 000MadMAX000 a răspuns:

Faza e ca nu merg ambele simultan, adica sa poti pune in care vrei, ca sa mearga cea intehrata intri in bios si setezi ca dispozitiv principal de iesire video "onboard" in loc de "PC-Express" si inver in functie de care vrei sa o folosesti.Asa o sa mearga.Bafta

| javiga a răspuns:

Salut,este posibil ca placa integrata sa se fi ars., cheama in specilist si vei afla adevaratul, apropo folosestea pe ce-a dedicata pana nu afli ce se intampla, funda?

| javiga a răspuns:

Baaa,o sura stie oricine sa schimbelaughing, asta nu inseamna ca e mare nu stiu eu ce! Eu doar i-am recomandat sa cheme pe cineva pentru a nu-l strica mai rau!

| dDiiana a răspuns (pentru javiga):

Lasa ca mai bine sa strice el decat altii.